Tým Checker

Aplikace Checker vznikla jako řešení problému telekomunikačního zákazníka. Telekomunikačním společnostem zlepšuje a zrychluje prodej jejich služeb, získává nové zákazníky, automatizuje procesy a poskytuje přehledné vizuální zprávy. Checker vznikl postupem času tak jak se naše aplikace rozrůstala. Na začátku celé cesty stál náš seniorní expert s 20 letou praxí, který postavil základy webové aplikace, na kterých celý tým mohl stavět. V průběhu měsíců a let se přidali k týmu jak ostřílení programátoři, tak také nováčci, kteří svou kariéru na tomto produktu začínají.

Každý člen našeho týmu přináší různorodé zkušenosti a schopnosti při jejichž spojení jsme schopni velmi dobře vyhovět byznysovým požadavkům našich zákazníků, a to nám pomohlo stát se lídrem v oblasti poskytování služeb, dodávek a řešení OSS a Network inventory pro telekomunikační a infrastrukturní společnosti.

Během 3 let vznikly inovativní funkcionality, které jsou konfigurovatelné podle potřebného použití u každého zákazníka. Dokázali jsme nasadit naši aplikaci 4 zákazníkům na produkční prostředí. Také se nám podařilo vytvořit řešení, které bude škálovatelné, velmi cenově dostupné i pro menší či lokální poskytovatele telekomunikačních služeb. Vyvinuli jsme konfigurační nástroj, který umožňuje ušít webovou aplikaci Checker na míru zákazníkovi a jeho datům a následně automaticky vytvořit a nasadit instanci našeho řešení na cloud Amazon Web Services.

Naše dlouholeté partnerství se společností Cross Network Inteligence (CNI) nadále přetrvává, a tak jako my poskytujeme našim zákazníkům produkt CROSS jehož vlastníkem je CNI, tak CNI do svého portfolia přidalo produkt Checker, který je výlučně produktem SDC.

Členové týmu

Přidej se k nám!

Martin Skalický

Analyst

Stanislav Báchor

Helpdesk support & Tester

Milan Ertel

Helpdesk support & Tester

Marek Smola

Project Manager

Tomáš Ptáčnik

Senior Software Specialist

Anna Ahopshuk

Software Developer

Maroš Karas

Software Developer

Pavel Kusý

Software Developer

Pavel Orawczak

Software Developer

Jiří Voráč

Solution Architect

Zůstaňme ve spojení!

Ať už potřebujete technickou podporu, chcete se dozvědět více o našich nových řešeních nebo se podělit o svůj názor, jsme zde pro vás.

Kontaktní informace

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Úvod